رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  ابعاد جدید پرونده « اتهام به تجاوز» رونالدو؛ جریمه سنگین در انتظار ابرستاره پرتغالی به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «independent» در جدیدترین خبر در زمینه پرونده اتهام تجاوز رونالدو فوق ستاره پرتغالی یوونتوس به کارترین مایورگا در سال ۲۰۰۹ اعلام کرد دادگاه نودا درحال بررسی دوباره این پرونده است. پیش از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ابعاد جدید پرونده « اتهام به تجاوز» رونالدو؛ جریمه سنگین در انتظار ابرستاره پرتغالی

به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «independent» در جدیدترین خبر در زمینه پرونده اتهام تجاوز رونالدو فوق ستاره پرتغالی یوونتوس به کارترین مایورگا در سال ۲۰۰۹ اعلام کرد دادگاه نودا درحال بررسی دوباره این پرونده است.

پیش از این گفته شد فوق ستاره پرتغالی در سال ۲۰۱۰ مبلغ ۳۷۵ هزار یورو به کارترین مایورگا به عنوان حق سکوت داده بود تا این موضوع را در رسانه ها فاش نکند. اما این قربانی تجاوز در سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی از رونالدو شکایت کرد و حتی نامش را نیز فاش کرد تا روند پیگیری سریع تر انجام شود.

در جدیدترین خبر در این زمینه به نظر می رسد دادگاه فدرال نودا می خواهد رونالدو را به دلیل این اقدام غیراخلاقی نقره داغ کند. ماریورگا به دلیل رنج های فیزیکی و روانی در سال ۲۰۰۹ مبلغ ۱۸ میلیون پوند غرامت دریات می کند و همچنین رنج های روانی در سال طی ۱۰ سال گذشته به دلیل این اقدام رونالدو ۱۸ میلیون پوند دیگر دریافت خواهد کرد.

طبق اعلام آخرین گزارش ها ابرستاره پرتغالی باید مبلغ ۵۶ میلیون پوند به کارترین مایورگا پرداخت کند.

انتهای پیام/

 


این خبر را هم ببینید:  ثوری: بوکسورها دیگر روی پله‌های هواپیما از سفر به مسابقات جا نمی‌مانند/ در لهستان بد کار نکردیم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها