رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
  • الأحد ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Sunday 12 July
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  آیین‌نامه داخلی شورای شهر تهران تغییر می‌‌کند به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، امروز بیست و بیست و سومین جلسه شورای شهر تهران برگزار شد و مباحث مختلفی از جمله بررسی طرح الزام شهرداری تهران به نصب تابلوی راهنمای ناشران و کتابفروشان و برنامه عملیاتی ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن مورد بحث و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آیین‌نامه داخلی شورای شهر تهران تغییر می‌‌کند

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، امروز بیست و بیست و سومین جلسه شورای شهر تهران برگزار شد و مباحث مختلفی از جمله بررسی طرح الزام شهرداری تهران به نصب تابلوی راهنمای ناشران و کتابفروشان و برنامه عملیاتی ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

همچنین تعیین بهای خدمات پاسخ به استعلامات مراجع قضایی و انتظامی در خصوص تصاویر دوربین‌های کنترل ترافیک شهر تهران یکی از دستور جلسه‌های امروز شورای شهر بود.

در پایان این جلسه سیدابراهیم امینی نایب رئیس شورای شهر تهران خبر از اصلاح آئین‌نامه داخلی شورای شهر داد و گفت:‌ تدوین آئین‌نامه جدید در دست بررسی است. 

وی افزود: کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر در حال تدوین آئین‌نامه جدید هستند و متن آئین‌نامه در حال نهایی شدن است که به زودی برای بررسی اعضاء‌ به صحن شورا ارائه می‌شوند.

انتهای پیام/

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها