پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
آیت‌الله رئیسی: همواره و با همه وجود از حق مردم مظلوم فلسطین دفاع خواهیم کرد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

آیت‌الله رئیسی: همواره و با همه وجود از حق مردم مظلوم فلسطین دفاع خواهیم کرد

به گزارش جامعه نیوز:

 آیت‌الله رئیسی: همواره و با همه وجود از حق مردم مظلوم فلسطین دفاع خواهیم کرد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، آیت الله سید ابراهیم رئیسی  رئیس جمهور شامگاه جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ در دیدار«زیاد نخاله» دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین با تاکید بر ضرورت حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مقابل تجاوز و آدمکشی، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در حمایت از فلسطین هیچ تردیدی ندارد و همواره از حق این مردم مظلوم دفاع خواهیم کرد.

رئیس جمهور، «جهاد اسلامی» را مجموعه ای تاثیرگذار برای دفاع از حقوق مردم فلسطین دانست و گفت: امروز ابتکار عمل برای تعیین سرنوشت فلسطین در دستان مجاهدین و گروه های مقاومت است و این ابتکار عمل تا پیروزی نهایی ادامه خواهد یافت.

رئیسی با بیان اینکه پیروزی نهایی متعلق به جبهه حق است، اظهارداشت: جبهه باطل به رغم برخورداری از قدرت تسلیحاتی و مادی در مقابل جبهه حق در غزه مستاصل و درمانده است.

* دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین: جمهوری اسلامی ایران در انتقال مسالمت آمیز قدرت به الگوی جهان تبدیل شده است

زیاد نخاله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین نیز در این دیدار با تبریک پیروزی آیت الله رئیسی از طرف مردم و مجاهدین فلسطین، گفت: جمهوری اسلامی ایران در انتقال مسالمت آمیز قدرت به الگوی جهان تبدیل شده است در حالی که چند ماه قبل شاهد درگیری در آمریکا برای انتقال قدرت بودیم.

وی خاطرنشان کرد: پیام سخنرانی شما در روز تحلیف حمایت از حق و عدالت و مظلومین بود و در این مسیر تا آزاد سازی قدس شریف در کنار ایران اسلامی خواهیم بود.

این خبر را هم ببینید:  آیت الله رئیسی کسب مدال طلای المپیک را به سجاد گنج‌زاده تبریک گفت

انتهای پیام/