رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  آیت‌الله تسخیری قدم‌های بزرگی در راه دفاع از مذهب شیعه و ادیان الهی برداشت به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگذشت آیت‌الله محمدعلی تسخیری را تسلیت گفت. متن تسلیت پیام نایب رئیس مجلس به شرح زیر است:  إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آیت‌الله تسخیری قدم‌های بزرگی در راه دفاع از مذهب شیعه و ادیان الهی برداشت

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگذشت آیت‌الله محمدعلی تسخیری را تسلیت گفت.

متن تسلیت پیام نایب رئیس مجلس به شرح زیر است: 

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر ارتحال عالم و عامل وارسته آیت الله محمدعلی تسخیری  رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و مشاور مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام موجب تأثر و تألم فراوان شد.

آیت الله تسخیری عمر خود را صرف مجاهدت در راه وحدت جهان اسلام کرد و توفیقات بسیار زیادی را در زمینه وحدت جهان اسلام و تقریب ادیان مختلف الهی و آسمانی داشت. ایشان در طول عمر با برکت خود علاوه بر نقش بسیار ارزنده‌ای در معرفی اسلام در مجامع بین المللی، توانست صدای رسای مکتب اسلام ناب محمدی و مکتب تشییع در جوامع مختلف بشری باشد.

آیت الله تسخیری در کنار مجاهدت های فراوانی که برای وحدت امت اسلام داشت، در بیداری ملت‌ها نیز نقش بسیار موثر و غیرقابل انکاری در کارنامه درخشان خود دارد و همواره در کنار سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در تقویت محور مقاومت نقش بی‌بدیلی را ایفا کرد.

آیت الله تسخیری همواره به عنوان یکی از پیشگامان مبارزه با جریان تحریف در کشور و جهان اسلام بود و در این راه قدم‌های بزرگی در راه دفاع از مذهب شیعه و ادیان الهی برداشت.

درگذشت این عالم والا مقام را خدمت مقام معظم رهبری و بیت مکرم ایشان تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم و از خداوند باری تعالی طلب مغفرت و علوّ درجات را برای ایشان مسئلت می‌نماییم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها