رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
  • السبت ۷ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 24 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  آیت‌الله آملی لاریجانی: دانشگاه‌ها در خط مقدم رفع نیازهای جامعه هستند به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش‌ از ظهر امروز در آئین آغاز سال تحصیلی دانشگاه امام صادق(ع) که در محوطه فضای باز این دانشگاه برگزار شد، به صورت ویدوئو کنفرانس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آیت‌الله آملی لاریجانی: دانشگاه‌ها در خط مقدم رفع نیازهای جامعه هستند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش‌ از ظهر امروز در آئین آغاز سال تحصیلی دانشگاه امام صادق(ع) که در محوطه فضای باز این دانشگاه برگزار شد، به صورت ویدوئو کنفرانس به سخنرانی پرداخت.

وی با بیان اینکه کار دانشگاه امروز کاری جهادی است، گفت: اگر کار و ‌تلاشمان در مسیر عبودیت بود، میزان را رعایت کرده‌ایم و اگر در این مسیر نباشد باید کارمان را اصلاح کنیم.

لاریجانی با بیان اینکه نیازهای امروز جامعه ما متوجه است و جامعه علمی ‌و ‌دانشگاهی و حوزوی ما می‌توانند نقش مهمی در رفع این نیازها ایفا کنند، گفت: دانشگاه‌ها در خط مقدم رفع این نیازها هستند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه از دانشگاه امام صادق با وجود زمینه های بسیاری که دارد، درمورد ایجاد تحول در علوم انسانی توقع زیادی می رود گفت: نمی تواند تلقی از علوم سکولار باشد و نمی توانیم بپذیریم که علوم بی‌طرفی کامل داشته باشند.

انتهای پیام/

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها