رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  آیا سالمندان برای واکسیناسیون باید مراجعه کنند؟/ماجرای واکسن اتباع چینی! به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزیر بهداشت در بخش خبری ۱۴ امروز در رابطه با واکسیناسیون سالمندان، اظهار داشت: ۱۸ هزار خانه بهداشت و حدود ۹ هزار مرکز جامع و پایگاه سلامت داریم. وی ادامه داد:‌نیاز […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آیا سالمندان برای واکسیناسیون باید مراجعه کنند؟/ماجرای واکسن اتباع چینی!

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزیر بهداشت در بخش خبری ۱۴ امروز در رابطه با واکسیناسیون سالمندان، اظهار داشت: ۱۸ هزار خانه بهداشت و حدود ۹ هزار مرکز جامع و پایگاه سلامت داریم.

وی ادامه داد:‌نیاز به مراجعه حضوری برای ثبت‌نام در جهت واکسیناسیون وجود ندارد، بلکه مراقبان سلامت خودشان با افراد تماس می‌گیرند و این افراد جهت تزریق واکسن فراخوانده می‌شوند، نه جهت ثبت‌نام برای واکسیناسیون.

معاون زیر بهداشت یادآور شد: تا پایان هفته آینده مراقبان سلامت با افراد سالمند جهت تزریق واکسن تماس خواهند گرفت و نوبت دوم واکسیناسیون را نیز به آنها پیامک خواهند کرد و چنانچه بعد از پایان هفته آینده فردی از قلم افتاد،‌می‌تواند وارد سامانه سلامت GOV.IR شده و ثبت‌نام کند.

رئیسی با تأکید مجدد بر اینکه هیچ نیازی به مراجعه حضوری برای ثبت نام واکسیناسیون وجود ندارد، گفت: در خصوص واکسیناسیون اتباع چینی در بیمارستان نیکان، فعلاً ما واکسیناسیون اتباع را در دستور کار نداریم اما سفارتخانه‌هایی که در کشور هستند برای تزریق واکسن، خود ممکن است با یک مرکز درمانی ارتباط گرفته و تزریق واکسیناسیون را انجام دهند، اما این واکسن‌ها مربوط به کشور خودشان بوده و مربوط به ایران نیست.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  یک ایرانی در تیم منتخب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا+عکس

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها