رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  «آنتونی هاپکینز» تاریخ ساز شد!/فهرست کامل برندگان اسکار ۲۰۲۱ خبرگزاری فارس ـ گروه سینما ـ علیرضا سپهوند: نود و سومین  مراسم اسکار مهمترین رویداد رقابتی سینمایی جهان که اولین مراسم این آکادمی در دوران همه گیری کرونا محسوب می شود، در بحبوحه موج جدید این ویروس مرگبار برندگانش را شناخت. رویدادی که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 «آنتونی هاپکینز» تاریخ ساز شد!/فهرست کامل برندگان اسکار ۲۰۲۱

خبرگزاری فارس ـ گروه سینما ـ علیرضا سپهوند: نود و سومین  مراسم اسکار مهمترین رویداد رقابتی سینمایی جهان که اولین مراسم این آکادمی در دوران همه گیری کرونا محسوب می شود، در بحبوحه موج جدید این ویروس مرگبار برندگانش را شناخت. رویدادی که با دو ماه تاخیر آغاز شد.

«آنتونی هاپکینز» هنرپیشه نامدار بریتانیایی با کسب جایزه «بهترین هنرپیشه نقش اصلی مرد»، نام خود را در صدر سینمای جهان جاودانه ساخت.

همانطور که اغلب پیش بینی ها حاکی از نکات مثبت و امیدواری برای موفقیت فیلم یک زن فیلمساز آسیایی تبار به نام «کلوئی ژائو» بود، بالاخره «سرزمین عشایر» توانست جایزه «بهترین فیلم اسکار» را ازآن خود کند.

نود سومین دوره جوایز سینمایی اسکار امسال به دلیل بحران کرونا با دو ماه تاخیر، به صورت همزمان در دو سالن مجزا در لس آنجلس برگزار شد.

در ادامه فهرست کامل برندگان نود و سومین دوره سینمایی اسکار را ملاحظه خواهید کرد:

بهترین هنرپیشه نقش اصلی زن
«فرانسیس مک‌دورموند» برای بازی در فیلم «سرزمین عشایر»

بهترین هنرپیشه نقش اصلی مرد
 «آنتونی هاپکینز» برای بازی در فیلم «پدر»

بهترین فیلم
​ «سرزمین عشایر» 

بهترین فیلمنامه غیراقتباسی
«امرالد فنل» برای «زن جوان خوش آتیه»

بهترین فیلمنامه اقتباسی
«کریستوفر همپتون» و «فلوریان زلر» برای «پدر»

بهترین فیلم خارجی زبان(بین المللی)
«یک دور دیگر» ساخته «توماس وینتربرگ» از دانمارک

بهترین هنرپیشه نقش مکمل مرد
«دنیل کالویا» برای بازی در فیلم «یهودا و مسیح سیاه»

بهترین چهره‌پردازی
«بلک باتم ما رینی»

بهترین طراحی لباس
«بلک باتم ما رینی»

بهترین کارگردانی
«کلویی ژائو» برای «سرزمین عشایر»

بهترین صداگذاری
«آوای متال»

بهترین فیلم کوتاه
«دو غریبه دور»

این خبر را هم ببینید:  برخورد با گرانفروشی مرغ در بازار/۱۰ مغازه متخلف تذکر جدی گرفتند

بهترین انیمیشن کوتاه
«در هر شرایطی دوستت دارم»

بهترین انیمیشن بلند
«روح» از کمپانی «پیکسار»

بهترین مستند کوتاه
«کولِت» ساخته «آنتونی جیاچینو» و «آلیس بویارد»

بهترین مستند بلند
«معلم اختاپوس من»

بهترین طراحی تولید
«مَنک»

بهترین هنرپیشه نقش مکمل زن
«یو جونگ یئون» برای بازی در فیلم «میناری»

بهترین جلوه‌های ویژه
«تِنِت»

بهترین تدوین
«آوای متال»

بهترین فیلمبرداری
«مَنک»

بهترین تدوین
«میکل ای جی نیلسن» برای فیلم «آوای متال»

بهترین موسیقی متن
«ترنت رزنور»، «آتیکوس راس» و «جان باتیست» برای موسیقی فیلم «روح»

بهترین ترانه
«یهودا و مسیح سیاه»

انتهای پیام/


اخبار مرتبط



تبلیغات

جديدترين خبرها