رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  آموزش کماندوهای ارتش آذربایجان در ترکیه به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، صفحه رسمی وزارت دفاع ترکیه در توئیتر، امروز (چهارشنبه) از پایان دوره شش هفته‌ای آموزش نیروهای ویژه ارتش جمهوری آذربایجان در این کشور خبر داد. طبق گفته وزارت دفاع ترکیه، آموزش نیروهای ارتش آذربایجان برای اولین بار پس از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آموزش کماندوهای ارتش آذربایجان در ترکیه

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، صفحه رسمی وزارت دفاع ترکیه در توئیتر، امروز (چهارشنبه) از پایان دوره شش هفته‌ای آموزش نیروهای ویژه ارتش جمهوری آذربایجان در این کشور خبر داد.

طبق گفته وزارت دفاع ترکیه، آموزش نیروهای ارتش آذربایجان برای اولین بار پس از جنگ قره‌باغ کوهستانی و در پادگان آموزشی «الجبلیه» و مرکز آموزش و تمرین برای مبارزه با تروریسم صورت گرفته است.

14000208000724 Test NewPhotoFree - آموزش کماندوهای ارتش آذربایجان در ترکیه

14000208000719 Test NewPhotoFree - آموزش کماندوهای ارتش آذربایجان در ترکیه

وزارت دفاع ترکیه همچنین گفته است که هدف اصلی این آموزش‌ها، افزایش قدرت جنگاوری و عملیاتی ارتش ترکیه و جمهوری آذربایجان و توسعه مهارت‌ تصمیم‌گیری نظامی میان یگان‌های اجرایی است.

دولت ترکیه در جریان درگیری نظامی میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان بر سر منطقه «قره‌باغ کوهستانی» در سپتامبر ۲۰۲۰ به شکل تمام قد در کنار باکو ایستاد و جمهوری آذربایجان را حمایت مالی، تسلیحاتی و نظامی کرد. این جنگ صفحه جدیدی در روابط میان آنکارا و باکو را رقم زد.

انتهای پیام/م


این خبر را هم ببینید:  برق جان نوجوان 16 ساله هشترودی را گرفت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها