پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
آمار فوتی‌های کاشان روز به‌ روز بیشتر می‌شود/ آغاز واکسیناسیون بالای ۸۰ سال - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

آمار فوتی‌های کاشان روز به‌ روز بیشتر می‌شود/ آغاز واکسیناسیون بالای ۸۰ سال

به گزارش جامعه نیوز:

 آمار فوتی‌های کاشان روز به‌ روز بیشتر می‌شود/ آغاز واکسیناسیون بالای ۸۰ سال

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، مهدی دلاوری امروز در نشست خبری مجازی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: از ۱۵ فروردین تعداد بازدید از اماکن حساس ۷ هزار و ۲۷ مورد، مهمان‌پذیرها ۳۱ مورد، بازدید از واحد صنفی و ادارات و بانک‌ها ۷۱۹ مورد، بازدید مشترک با سایر ادارات و ۲۵۰ مورد، تعداد پلمپ واحدهای متخلف ۱۶۳ مورد و معرفی به مراجع قضایی ۱۳ مورد بوده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان، گفت: از ابتدای فروردین ۱۴۰۰۰ تا امروز ۱۴ هزار و ۶۷۳ مورد آزمایش تست پی.سی.آر انجام‌ شده است که از این تعداد ۶ هزار و ۱۱۰ مورد مثبت بوده است.

وی در خصوص خدمات بستری موقت افزود: این خدمات از ۲۲ فرودین ماه آغاز شده است و تا به امروز ۳۰۷ مورد خدمات بستری موقت داشته‌ایم و در حال حاضر به‌ صورت فعال ۱۴۰ مورد خدمات بستری موقت با درمان در بیمارستان داریم.

دلاوری با اشاره به اینکه آمار فوتی‌ها در منطقه کاشان بالا می‌رود، تصریح کرد: به نسبت اسفند و حتی ابتدای سال ۱۴۰۰ آمار فوتی‌ها روز به‌ روز بیشتر می‌رود و زنگ خطری برای وضعت کرونا منطقه است و از ابتدای فرودین ۱۴۰۰ تا به الآن ۶۰ مورد فوتی داشته‌ایم.

وی در خصوص واکسیناسیون اظهار داشت: از امروز واکسیناسیون جمعیت ۸۰ سال به بالا شروع می‌شود، ۷ هزار و ۴۱۴ نفر جمعیت بالای ۸۰ سال کاشان و ۲ هزار و ۳۷۹ نفر جمعیت بالای ۸۰ سال آران و بیدگل است که نیاز به مراجعه حضوری نیست و همکاران ما در مراکز تماس می‌گیرند.

این خبر را هم ببینید:  مسکو: واکنش به تحریم‌های آمریکا را به واشنگتن اطلاع دادیم

انتهای پیام/۶۳۱۲۳/ص۱۰/