رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

به گزارش جامعه نیوز:  آمار درگذشتگان کرونا ۵ رقمی شد/ افزایش بیماران بستری در تهران و فارس به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز ۵ تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۵۹۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آمار درگذشتگان کرونا ۵ رقمی شد/ افزایش بیماران بستری در تهران و فارس

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز ۵ تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۵۹۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند که ۱۳۰۵ مورد بستری شدند.

وی ادامه داد: ۲۸۹۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که برای آنها آرزوی سلامتی داریم.

لاری با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳۴ نفر جان باختند، گفت: بر این اساس متأسفانه مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۱۰ هزار و ۱۳۰ نفر رسیده است.

وی با اشاره به اینکه مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۲۱۵ هزار و ۹۶ نفر رسید، اضافه کرد: خوشبختانه تا کنون ۱۷۵ هزار و ۱۰۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: استان‌های خوزستان، کردستان، هرمزگان، بوشهر و کرمانشاه بیشتری موارد بستری را داشتند و در استان‌های تهران و فارس نیز موارد بستری رو به افزایش است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  درهای برخی امامزاده‌های تهران بار دیگر به خاطر کرونا بسته شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها