رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 100 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  آمار بستری‌های کرونا اسلام‌آباد غرب ۳۰ درصد کاهش یافت به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمد رضا نادری امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت کرونا در شهرستان اسلام آبادغرب، اظهار داشت: با همکاری خوب مردم و اعضای ستاد کرونا، خوشبختانه وضعیت شهرستان از قرمز به نارنجی تبدیل شده […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آمار بستری‌های کرونا اسلام‌آباد غرب ۳۰ درصد کاهش یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمد رضا نادری امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت کرونا در شهرستان اسلام آبادغرب، اظهار داشت: با همکاری خوب مردم و اعضای ستاد کرونا، خوشبختانه وضعیت شهرستان از قرمز به نارنجی تبدیل شده است.

وی با اشاره به هشت مورد بستری جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، ادامه داد: در حال حاضر ۵۵ بیماری بستری داریم ضمن اینکه ۸۰ تخت برای بیماران آماده کرده‌ایم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان اسلام‌آباد غرب به ۲ مورد بیمار بدحال کرونایی در شهرستان اشاره و بیان کرد: در مجموع تعداد بستری‌ها ۳۰ درصد و تعداد تست‌های مثبت ۲۰ درصد کاهش یافته که امیدواریم با ادامه این روند به سمت وضعیت زرد و آبی پیش رویم.

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته برای مقابله با شیوع کرونا در شهرستان، گفت: با همکاری اداره صمت، نیروی انتظامی، بسیج اصناف، شهرداری و… نظارت بر تعطیلی مشاغل سطح سه و چهار کمان‌کان ادامه دارد.

نادری گفت: روزانه (صبح و عصر) بلندگوهای هشداردهنده با همکاری هلال احمر، شهرداری، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی را داریم و همچنین تراکت‌های آموزشی در مغازه‌ها و تاکسی‌ها نصب شده است.

وی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۹۷ مورد بازدید از مغازه‌ها، اماکن، اداره و دفاتر خدماتی صورت گرفته که ۹ مورد به اخطار و ۲ مورد معرفی به مراجع قضایی منجر شده است.

نادری از شهروندان خواست همکاری ویژه جهت انجام واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال را با کادر درمان داشته باشند و توصیه کرد همچنان با پرهیز از دورهمی‌ها از شرکت در مراسم عزا و عروسی خودداری و سه اصل اساسی رعایت فاصله فیزیکی در جامعه، شست‌وشوی مرتب دست‌ها و استفاده از ماسک فراموش نشود.

این خبر را هم ببینید:  منچستر سیتی با غلبه بر تاتنهام قهرمان جام اتحادیه شد

انتهای پیام/پ


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها