رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  آمادگی ۵۸ مسجد برای برگزاری مراسمات شب های قدر به صورت آنلاین به گزارش خبرگزاری فارس از اراک ابوالفضل ربیعی ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزای مراسمات شب های قدر با حضور مدیران دستگاه های فرهنگی اظهار کرد: هیئت های مذهبی در طول یک سال گذشته همواره به دستورات و پروتکل […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آمادگی ۵۸ مسجد برای برگزاری مراسمات شب های قدر به صورت آنلاین

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک ابوالفضل ربیعی ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزای مراسمات شب های قدر با حضور مدیران دستگاه های فرهنگی اظهار کرد: هیئت های مذهبی در طول یک سال گذشته همواره به دستورات و پروتکل های بهداشتی مقید بوده اند و رعایت بهداشت در هیئت های مذهبی سابقه ای دیرینه دارد.

وی افزود: بسیج مداحان سپاه روح الله در طی یک سال گذشته در کنار دغدغه برگزاری مراسمات مذهبی و مناسبت ها سعی کرده در راستای مبارزه و کاهش آسیب های بیماری کرونا در ابعاد مختلف تلاش کند.

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه در آستانه ایام شب های قدر و شهادت امیرالمومنین(ع) قرار گرفته ایم و بسیج مداحان در این راستا برنامه ریزی های خود را در دو قالب برای برگزاری مراسمات شب های قدر انجام داده است ادامه داد: برگزاری مراسمات به شکل مجازی و استفاده از ظرفیت های رسانه و فضای مجازی اولین برنامه بسیج مداحان بود که قبل از ماه مبارک در دستور کار قرار گرفته بود.

ربیعی ادامه داد: با جلسات تعاملی که در سطح شهر اراک با مجموعه های مختلف انجام شده تاکنون بیش از ۵۸ مسجد برای برگزاری مراسمات شب های قدر به شکل آنلاین اعلام آمادگی کرده اند که سایر ظرفیت های مردمی برای شرکت عموم مردم در این مراسمات را پای کار خواهیم آورد.

وی با بیان اینکه در سطح شهرستان ها با شناسایی هایی که توسط کانون های بسیج مداحان انجام شده مراسمات شب های قدر به شکل مجازی در دستور کار قرار گرفته است گفت: همچنین با توجه به اعلام ستاد مقابله با کرونای استان مبنی بر برگزاری مراسمات در فضای باز آماده سازی حیاط مدارس، پارک ها و حیاط ورزشگاه ها نیز در دستور کار قرار گرفت.

این خبر را هم ببینید:  نخستین واکنش صنعاء به سخنان ولی‌عهد سعودی

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار کرد: با تعامل انجام شده بین سازمان تبلیغات و شهرداری اراک مراسم شب های قدر با رعایت کامل پروتکل ها به مدت ۲ ساعت در مکان های باز برگزار خواهد شد و بسیج مداحان در کنار سایر دستگاه های دیگر به طور مستمر بر روند برگزاری مراسمات نظارت خواهد کرد.

ربیعی خاطرنشان کرد: در راستای عمل به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر راه اندازی کمک مومنانه بسیج مداحان به مناسبت ولادت با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) توزیع بیش از ۲۰۰ بسته معیشتی را در دستور کار دارد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها