رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  آلمان ها گفت وگو با فلیک را تایید کردند به گزارش  خبرگزاری فارس، روز گذشته تحولات قابل توجهی در سطح فوتبال آلمان ها رخ داد. بعد از آنکه فلیک، سرمربی موفق ۲ سال گذشته بایرن مونیخ چند روز قبل اعلام کرد تیمش را در پایان فصل ترک می کند، سران باشگاه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آلمان ها گفت وگو با فلیک را تایید کردند

به گزارش  خبرگزاری فارس، روز گذشته تحولات قابل توجهی در سطح فوتبال آلمان ها رخ داد. بعد از آنکه فلیک، سرمربی موفق ۲ سال گذشته بایرن مونیخ چند روز قبل اعلام کرد تیمش را در پایان فصل ترک می کند، سران باشگاه با یولیان ناگلس مان از لایپزیگ توافق کرده و قرارداد بستند.

با این حرکت، راه برای حضور احتمالی هانس دیتر فلیک در تیم آینده ملی آلمان هموار شد.

فدراسیون فوتبال این کشور نیز موضوع آغاز گفت و گوها با فلیک را برای جانشینی یواخیم لو بعد از یورو ۲۰۲۰ تایید کرد.

این سازمان در بیانیه ایی عنوان کرد:مشخص است که فدراسیون برای هانس دیتر فلیک احترام زیادی قائل است. می توانیم تایید کنیم که در آینده ایی نزدیک کار رایزنی با او و نمایندگان باشگاه بایرن مونیخ را آغاز می کنیم. قصد نداریم به تحلیل و ارزیابی مذاکرات بپردازیم.اجازه می دهیم کار به انجام رسد و آنگاه اطلاعات را در اختیار عموم می گذاریم.

فلیک که در فصل گذشته بایرن را به مقام قهرمانی اروپا  رساند و ۵ مقام دیگر نیز کسب کرد، تا جام جهانی منجر به قهرمانی ۲۰۱۴ برزیل، دستیار شماره یک یواخیم لو بود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  آلکنو برای لیگ ملت‌ها لیست داد/17 بازیکن به تیم ملی والیبال دعوت شدند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها