پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
آقای رئیس جمهور! وعده‌های اقتصادی‌ که به مردم دادید، چه شد؟ - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

آقای رئیس جمهور! وعده‌های اقتصادی‌ که به مردم دادید، چه شد؟

به گزارش جامعه نیوز:

 آقای رئیس جمهور! وعده‌های اقتصادی‌ که به مردم دادید، چه شد؟

مرضیه افشارنیا دبیر فرهنگی و مسئول کمیته بانوان اتحادیه تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم گفت: مردم در طی سال‌های أخیر روزهای سختی را پشت گذاشته اند، علی‌رغم تأکید بسیار مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی گویا مسئولین در خواب فرو رفته و هر روز شاهد رقم خوردن مشکلات عدیده‌ای برای ملت شریف ایران‌ هستند.

این فعال دانشجویی دانشگاه آزاد افزود: بر خلاف تصور عامه بر بهبود شرایط کشور در گام دوم انقلاب، با بی‌تدبیری مسئولین و خاموش بودن صدای فعالین رسانه‌ای و سیاسی حرکت رو به جلوی کشور کند، شده است.

وی تصریح کرد: گاهی شرایط چنان رقم می خورد که دیگر ضعف مدیریتی به چشم نیامده و تصور می‌شود آشفتگی‌های اقتصادی کاملاََ سازمان یافته و با هدف خاصی دنبال می‌شود که این مورد ورود مجدانه دستگاه قضا را می‌طلبد.

افشارنیا یادآور شد: پروژه ۲۰۲۰ که توسط پاتریک‌کلاسون، فرانسیس‌فوکویاما و کنت تیمرمن طراحی شد، گویا از اوایل آبان تا بدین لحظه در حال اجرا می‌باشد هر چند که با لطف خداوند و هوشیاری مسئولین دلسوز کشور به نتیجه نخواهد رسید. از طرفی دشمنان ایران پای نشسته تا جمهوری اسلامی را به زانو در بیاورند از طرف دیگر برخی از دولتمردان و مسئولین با تحمیل فشار سنگین بار اقتصادی، سفره مردم را نه کوتاه‌تر بلکه جمع کرده‌اند. اما فی‌مابین این بازی‌ها، چه کسی قرار است به مردم فکر کند؟!

وی با بیان اینکه بحث ازدواج، مشاغل، مسکن و هزینه‌های عام و خاص زندگی همگی با چالش‌های بزرگ مواجه هستند،  گفت: در آستانه انتخابات، بازی های اصلاحات و اصولگرایی شروع شده و رکن اصلی جامعه که مردم هستند، فراموش شده‌اند؟! دولتی که عمر خود را صرف مذاکره با امریکا کرده و فعل تسلیم را به خوبی صرف کرد، دستاورد بزرگ خود را چه می‌داند؟!

این خبر را هم ببینید:  روحانی: حمل و نقل یکی از ارکان توسعه و تولید در کشور است

این فعال دانشجویی تاکید کرد: باید از آن مسئول کاخ نشین با ماشین لاکچری سوار که فرزند یا فرزندانش در خارج از مرزهای این سرزمین در حال تفریح هستند پرسید که آیا جوانیِ از دست رفته جوانان کشور را چگونه پاسخگو خواهید بود؟! 

وی ادامه  داد: آقای رئیس جمهور! وعده های جنابعالی در سال ۹۲ و ۹۶ مبنی بر بهبود شرایط تهیه مسکن و وعده های دیگرتان چه شد؟! خبر دار شده‌اید وضعیت مسکن خط رمز را رد کرده مردم سرزمینتان پشت‌بام منازل را اجاره کرده و چادر نشین شده‌اند؟! چنان رونق اقتصادی را در جامعه از مردم ستاندید که در دوره بعدی ریاست جمهوری کشور، شرایط قابل اصلاح نخواهد بود.

افشارنیا در خاتمه خطاب به مسئولان گفت: مسئولین محترم! در گیر و دار انتخابات ریاست جمهوری، اندکی مردم را به خاطر آورید.

انتهای پیام/