رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 167 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  آغاز نام‌نویسی در دوره تابستانه «طرح ولایت» به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، مجتبی ذاکریان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری طرح ولایت در تابستان سال جاری اظهار داشت: طرح ولایت از سال ۷۴  در ۶ سرفصل معرفت‌شناسی، خداشناسی، انسان‌شناسی، فلسفه اخلاق، فلسفه حقوق و فلسفه سیاست […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آغاز نام‌نویسی در دوره تابستانه «طرح ولایت»

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، مجتبی ذاکریان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری طرح ولایت در تابستان سال جاری اظهار داشت: طرح ولایت از سال ۷۴  در ۶ سرفصل معرفت‌شناسی، خداشناسی، انسان‌شناسی، فلسفه اخلاق، فلسفه حقوق و فلسفه سیاست برگزار می‌شود که امسال هم ۲۶مین دوره این طرح در کشور برگزار خواهد شد.

وی تقویت مبانی اندیشه و پایه‌های تفکر را از اهداف برگزاری دوره‌های طرح ولایت عنوان کرد و افزود: این دوره ۴۰ روزه به صورت حضوری در شهر‌های تهران، اصفهان و مشهد از ۱۷ تیر تا ۱۵ شهریور برگزار می‌شود.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در خراسان‌جنوبی داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و سن ۱۸ تا ۳۵ سال را از شرایط شرکت کنندگان دانست و گفت: متقاضیان پس از قبولی در مصاحبه می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

ذاکریان تصریح کرد: متقاضیان برای نام نویسی در دوره تابستانه طرح ولایت می‌توانند تا ۳۰ اردیبهشت به آدرس hamzevasl.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ج


این خبر را هم ببینید:  بهره برداری از کمپ ماده ۱۶ البرز با ظرفیت ۵۰۰ نفر

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها