رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  آغاز فعالیت پویش ملی “کتابخانه نیمه دیگرم” از امروز/ مهلت شرکت در پویش تا ۱۵ بهمن به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ طرح پویش ملی کتابخوانی طی مراسمی به همت هسته مرکزی خانواده بسیج دانشجویی در بستر فضای مجازی آغاز به کار کرد. بالایی: رسالت بسیج دانشجویی اجرای طرح‌های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آغاز فعالیت پویش ملی “کتابخانه نیمه دیگرم” از امروز/ مهلت شرکت در پویش تا ۱۵ بهمن

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ طرح پویش ملی کتابخوانی طی مراسمی به همت هسته مرکزی خانواده بسیج دانشجویی در بستر فضای مجازی آغاز به کار کرد.
بالایی: رسالت بسیج دانشجویی اجرای طرح‌های ملی برای دانشجویان است

حمید بالایی جانشین سازمان بسیج دانشجویی در مراسم آغاز به کار این پویش گفت: امیدواریم این پویش یکی از حرکت های شروع ازدواج و خانواده در میان جوانان باشد.

وی اظهار داشت: مخاطبین اصلی سازمان بسیج دانشجویی دانشجویان در دانشگاه ها هستند و باید بتوانیم برای این قشر کاری انجام دهیم.

بالایی گفت: در سال گذشته با رویکرد محوری شدن در بسیج دانشجویی هسته مرکزی خانواده در سازمان به راه افتاد که امروز بسیج دانشجویی برای این مسئله مهم یک شبکه سراسری از دانشجویان ایجاد کرده و اقدامات مختلفی در این زمینه انجام داده است مانند اقدام مطالبه گرایانه پویش ۱۲ میلیونی که باعث جدی شدن مسئله ازدواج در مجلس شورای اسلامی شد.

وی افزود: علاوه بر این جنس اقدامات بستری فراهم شده برای فضای آموزشی و تربیتی کنشگران در حوزه خانواده که این اولین بار است این آموزش با هسته مرکزی خانواده بسیج دانشجویی طراحی و تولید شده است محتواهایی برای این آموزش تولید شده که مناسب دوره های حضوری و شرایط کرونایی در فضای مجازی است.

بالایی گفت: امتداد این جریان آموزشی در یک بازه سه تا ۵ ساله می تواند زمینه هایی را برای حضور در این زمینه فراهم کند چرا که یکی از خلع های مهم ما نبود کنشگران حوزه خانواده و ازدواج است.

این خبر را هم ببینید:  قالیباف: پیشنهادات فراوان نمایندگان مجلس درباره طرح جهش تولید دانش‌بنیان وجود دارد

وی افزود: ما به عنوان بسیج دانشجویی دانشجویان را تحت چتر حمایتی قرار می دهیم و این کار با رویکرد جهادی آغاز شده است که امیدواریم برکت کار جهادی که در این پویش دیده شده اثرگذاری خود را داشته باشد.

جانشین سازمان بسیج دانشجویی یادآور شد: بسیج دانشجویی وظیفه و رسالت خود را می داند طرح های ملی با چنین رویکردی را برای جامعه دانشجویی اجرا کند و مسیری را برای دانشجویان در انتخاب یک زندگی عاشقانه و عاقلانه فراهم کند.

در ادامه لاور مسئول هسته مرکزی خانواده بسیج دانشجویی گفت: طرح پویش ملی کتابخوانه نیمه دیگرم با دو نگاه متداول ارسال بسته سوالات و یا تولید محتوایی مانند پوستر، انتشار پست، عکس نگاشت برای مخاطبین طراحی شده و اگر مخاطبین بتوانند در صفحات مجازی خود این پویش را بازنشر دهند و فرایند ترویج کتابخوانی را داشته باشند به ۱۱۰ نفر جایزه ۲۰۰هزار تومانی تعلق می گیرد.

وی افزود: شعار این پویش ازدواج عاقلانه و زندگی عاشقانه است که جامعه دانشجویی را در برمی گیرد.

در ادامه حسینی مسئول این پویش گفت: کتاب نیمه دیگرم با ۱۵ درصد تخفیف برای حوزه های دانشجویی لحاظ شده و این کتاب با توجه به بحث کرونا و عدم درگیر شدن مردم با فروش حضوری به صورت اینترنتی از طریق سایت ما شدن عرضه می شود.

وی افزود: نگاه این است که این کتاب به یک جریان سازی فرهنگی تبدیل شود و تلاش ما این است این کتاب به دست دانشجویان و مردم برسد این کتاب به دلیل داشتن بخش هایی برای والدین و نقش گزینه سازی آنها باعث انتخاب ما شده است.

این خبر را هم ببینید:  نخستین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین| مسلمانان، صلح دولت‌های دیکتاتور عرب با رژیم صهیونیستی را با محو آن پاسخ خواهند داد

براساس این گزارش علاقه مندان می توانند از امروز ۳۰ آذر به مدت ۴۵ روز در این پویش شرکت کرده و تا ۱۵ بهمن ماه مهلت دارند در مسابقه این پویش شرکت کنند.

لازم به ذکر است در پایان این پویش و همزمان با ۱۵ بهمن سالروز ولادت حضرت زهرا به صد نفر از شرکت کنندگان در این پویش جوایزی اهدا می شود.

انتهای پیام/
 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها