رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
  • السبت ۱۵ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 27 February
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: آغاز رقابت مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم تهران با رقابت خواهران به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس مرحله شهرستانی چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در تهران با رقابت بخش خواهران از امروز در امامزاده عقیل (ع) اسلامشهر آغاز شد. مسابقات برادران هم فردا در امامزاده عبدالله شهرری […]

به گزارش جامعه نیوز:

آغاز رقابت مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم تهران با رقابت خواهران

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس مرحله شهرستانی چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در تهران با رقابت بخش خواهران از امروز در امامزاده عقیل (ع) اسلامشهر آغاز شد.

مسابقات برادران هم فردا در امامزاده عبدالله شهرری آغاز می‌شود. همچنین این رقابت‌ها در بخش بانوان فردا در امامزاده صالح (ع) تجریش پی‌گیری می‌شود.

مسابقات امسال با رعایت نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی  با حضور شرکت‌کنندگان مختلف آغاز شده و عموم مردم می‌توانند به اندازه ظرفیت تعیین‌شده و طبق جانمایی در محل مسابقات حضور پیدا کنند.

این مسابقات در رشته‌های حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰ جزء،‌ حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن، تلاوت ترتیل، تلاوت تحقیق، اذان و هم‌آوایی برگزار می‌شود، البته رشته اذان برای خواهران برگزار نمی‌شود.

در این رقابت‌ها شرکت‌کنندگانی از تهران، شهریار، شهرقدس، اسلامشهر، رباط‌کریم، بهارستان، شهرری، پاکدشت، ورامین و پیشوا رقابت خواهند داشت.

در بخش خواهران این دوره از مسابقات در رشته صحت حفظ خانم تقی‌زاده، رشته وقف وابتدا خانم خان‌بابا ، رشته صوت خانم جعفرزاده و رشته تجوید خانم کاتب قضاوت می‌کنند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  آخرین پیامبر خدا بودن دقیقا به چه معناست؟

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها