رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  آغاز جیره بندی آب در برخی از مناطق شهر ایلام نورالله تیموری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: برای کنترل و مدیریت مصرف آب در این استان و جلوگیری از قحطی آن در طول روز، از ساعت ۱۲ شب تا ۴ بامداد در برخی مناطق شهر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آغاز جیره بندی آب در برخی از مناطق شهر ایلام

نورالله تیموری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: برای کنترل و مدیریت مصرف آب در این استان و جلوگیری از قحطی آن در طول روز، از ساعت ۱۲ شب تا ۴ بامداد در برخی مناطق شهر ایلام جیره بندی آب آغاز شده است.

وی افزود: با توجه به وضعیت بارش‌ها، خشکسالی، توپوگرافی ایلام و همچنین جنس زمین از لحاظ جذب آب در وضعیت بحرانی قرار گرفته‌ایم و همه باید برای گذر از این شرایط اهتمام داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام با بیان اینکه در شهر ایلام بیش از ۸۰ هزار کولر آبی وجود دارد، گفت: چنانچه هرکدام از این کولرها متوسط در هر شبانه‌ روز ۲۰۰ تا ۲۵۰ لیتر آب مصرف کنند حدود ۱۰۰ هزار نفر به جمعیت شهر ایلام اضافه می‌شود که در کنار آبیاری فضاهای سبز فشار زیادی بر شرکت وارد خواهد شد.

تیموری با ذکر این مطلب که برخی از مشترکان گران‌ترین آب در کشور را به علت توپوگرافی منطقه و اختلاف ارتفاع ایستگاه‌ها که برای تامین آب شرب شهروندان است را جهت شستشوی کوچه و خیابان هدر می‌دهند، افزود: با هماهنگی دادستانی، دستگاه قضا و پلیس جلساتی برگزار و مقرر شده که از این پس بازرسی‌های خیابانی و کوچه‌ای در راستا انجام شود.

وی اضافه کرد: افرادی که مصرف بهینه آب را رعایت نکنند، علاوه بر جریمه نقدی، نهایت اعمال قانون و قطع انشعاب را طبق دستورالعمل‌های قانونی برای این دست از مشترکین اجرا خواهیم کرد.

این خبر را هم ببینید:  ثوری: بوکسورها دیگر روی پله‌های هواپیما از سفر به مسابقات جا نمی‌مانند/ در لهستان بد کار نکردیم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام ادامه داد: شرکت آبفای استان از تمام ظرفیت تجهیزات خود برای ورود آب به شهر ایلام استفاده می‌کند و تاکنون اقدامات خوبی در راستای بهسازی چشمه‌ها و خطوط انتقال و منابع آبی در این استان به انجام رسیده است.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۷


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها