رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  آغاز تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه حجت‌الاسلام والمسلمین حسین میرزایی نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه احکام اعضای تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه از سوی آقای قالیباف رئیس مجلس صادر شد، گفت: با  توجه به صدور احکام […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آغاز تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین میرزایی نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه احکام اعضای تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه از سوی آقای قالیباف رئیس مجلس صادر شد، گفت: با  توجه به صدور احکام کار تحقیق و تفحص آغاز شده است.

وی با بیان اینکه هیأت تحقیق و تفحص تاکنون ۲ جلسه برای بررسی روند کار برگزار کرده است، افزود: کمیته‌های تخصصی متناسب با محورهای تحقیق و تفحص تشکیل شده و مسئولیت این کمیته‌ها نیز به اعضای تحقیق و تفحص سپرده شد.

رئیس هیأت تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه اصفهان تأکید کرد: تمام تلاش هیأت تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه این است که در چارچوب مهلت قانونی ظرف شش ماه کار خود را به نحو احسن انجام داده و گزارش متقن را به هیأت رئیسه مجلس ارائه کند.

میرزایی با بیان اینکه دبیرخانه هیأت تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه در دفتر مجمع نمایندگان استان اصفهان مستقر شده است، گفت:‌ مسئولیت این دبیرخانه با آقای سیدمحمد کاظمی‌طباء است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  طرح الزام دولت به فعالسازی دیپلماسی اقتصادی به زودی در صحن مطرح خواهد شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها