پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
آغاز اردوی تیم جودو دانش‌آموزی در قم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

آغاز اردوی تیم جودو دانش‌آموزی در قم

به گزارش جامعه نیوز:

 آغاز اردوی تیم جودو دانش‌آموزی در قم

محمدحسن سالاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اولین جلسه تمرینات و اردوی آماده‌سازی تیم جودو دانش‌آموزی استان قم روز جمعه  ۲۴ اردیبهشت ماه در خانه جودو مجموعه ورزشی تختی قم برگزار شد.

وی با بیان اینکه عدم حضور غیر موجه در این اردو موجب حذف از تیم دانش‌آموزی خواهد شد، به نفرات دعوت شده به این اردو اشاره و اضافه کرد: محمدجواد محبی، ابوالفضل نوری، ابوالفضل قاسمی، امیررضا احمدی‌فر، محمد جعفریان، محمدجواد حسین‌خانی و ارشیا بیگی در این اردو حضور دارند.

رئیس هیات جودو استان قم سپس به نخستین پویش آیند‌ه‌سازان جودو ایران اشاره و ابراز کرد: نخستین پویش آینده‌سازان جودو ایران همزمان با عید سعید فطر برگزار شد و هدف از آن شناسایی استعدادهای جودو کشور، آگاهی بخشی عمومی نسبت به رشته جودو، ایجاد علاقه و نشاط در نونهالان کشور و ایجاد فرصت برابر برای شناسایی استعدادهای جودو ایران است.

وی در ادامه به برنامه‌ریزی کمیته کاتا هیات جودو استان قم برای برگزاری پیکارهای انتخابی این رشته اشاره و بیان کرد: این کمیته در نظر دارد به منظور حضور پر قدرت در مسابقات انتخابی تیم ملی که اواسط تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد، یک دوره مسابقات کاتا جودو را در اواسط خرداد برگزار کند.

سالاری که از قهرمانان صاحب‌نام و سرشناس این رشته در سطح ایران، آسیا و جهان است و مدال‌های متنوعی از حضور در میادین مختلف این رشته کسب کرده در پایان خاطرنشان کرد: از تمام داوطلبان حضور در مسابقات انتخابی کاتا دعوت به عمل می‌آید که تمرینات خود را برای کسب آمادگی بیشتر شروع کنند، به زودی بخش‌نامه رقابت‌ها در کانال هیات جودو قرار خواهد گرفت.

این خبر را هم ببینید:  هشدار تولید کنندگان به افزایش قیمت تخم مرغ

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲