رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

به گزارش جامعه نیوز:  آصفری: رئیس جمهور باید برای انبوه صف‌های مرغ از مردم عذرخواهی کند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، امروز (یکشنبه ۱۵ فروردین) در جلسه علنی مجلس در تذکر شفاهی خطاب به حسن روحانی رئیس‌جمهور اظهار داشت: شما باید از ملت ایران عذرخواهی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آصفری: رئیس جمهور باید برای انبوه صف‌های مرغ از مردم عذرخواهی کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، امروز (یکشنبه ۱۵ فروردین) در جلسه علنی مجلس در تذکر شفاهی خطاب به حسن روحانی رئیس‌جمهور اظهار داشت: شما باید از ملت ایران عذرخواهی کنید زیرا بازار کالاهای اساسی رها شده و گرانی مرغ برای مردم دردسر ایجاد کرده است. 

وی افزود: مردم در ۴۲ سالی که از انقلاب می‌گذرد پای این ارزشها ایستاده‌اند و در شأن آنها نیست که در صف مرغ با شرایط بسیار بد بایستند.

وی تصریح کرد:‌قرارداد ستاد ملی مقابله با کرونا چه می‌کند؟ و رئیس‌جمهور باید توضیح دهد که تنها خروجی این قرارگاه تعیین رنگ شهرهاست؟ در حالی که وزرای مختلف در این قرارگاه حضور دارند و بایستی مسئله تهیه واکسن هر چه سریع‌تر حل شود. 

آصفری گفت: دولت نتوانسته واکسن مقابله با اپیدمی کرونا را حل کند و مشکل مردم در این زمینه وجود دارد. 

وی با اشاره به وضعیت بورس در تذکر دیگری به وزیر اقتصاد گفت: وعده و وعیدها درباره بازار بورس چه شد؟ مردم سرمایه خود را به بازار بورس بردند ولی وضعیت آن بسیار بغرنج است و قرار بود بازار بورس از سوی دولت حل شود. ضمن اینکه قرار بود شرکت‌های حقوقی به بازارگردانی خود بپردازند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  نماینده کلیمیان در مجلس: دشمنی‌ها ذره‌ای بر تنومندی درخت انقلاب اسلامی تاثیر نداشته است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها