رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

به گزارش جامعه نیوز: آشنایی با سبک زندگی بانوی اول اسلام در کتاب «حماسه فاطمی» به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس،  تجلی سبک زندگی اسلامی در سیره حضرت صدیقه کبری(س) متبلور است. شناخت و معرفت معارف فاطمی مقدمه نهادینه کردن روش و سیره آن حضرت در زندگی فردی، خانوادگی، اجتماعی و […]

به گزارش جامعه نیوز:

آشنایی با سبک زندگی بانوی اول اسلام در کتاب «حماسه فاطمی»

به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس،  تجلی سبک زندگی اسلامی در سیره حضرت صدیقه کبری(س) متبلور است. شناخت و معرفت معارف فاطمی مقدمه نهادینه کردن روش و سیره آن حضرت در زندگی فردی، خانوادگی، اجتماعی و سازمانی است. به این منظور سید مهرعلی محمدنژاد کتاب «حماسه فاطمی» را به منظور الگوشناسی ابعاد حماسی زندگی حضرت فاطمه‌الزهرا(س) تألیف کرده است.

این کتاب از سوی انتشارات سَنا در ۴۴۸ صفحه با قیمت ۳۸ هزار تومان منتشر شده است.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

«حماسه فاطمی، حماسه‌ای «فراشیعی» و «فرادینی» است. این قیام با شکوه و جاودانه، متعلق به همه بشریت در هر نقطه‌ای از جهان و با هر عقیده، مرام، مذهب و دین می‌باشد و تنها شرط آن عزت، کرامت و آزادگی است.»

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به خیابان انقلاب اسلامی، خیابان ۱۲ فروردین، ابتدای خیابان شهید وحید نظری شرقی، پلاک ۱۰۰، طبقه ۴ مراجعه کنند و یا با شماره ۶۶۴۱۹۵۹۵ و ۶۶۴۱۹۳۳۷ تماس حاصل کنند.

13990401000664 Test NewPhotoFree - آشنایی با سبک زندگی بانوی اول اسلام در کتاب «حماسه فاطمی»

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  زارعی: به‌دنبال تشکیل جبهه علمی- فرهنگی هستیم/ عضویت ۵۶۰۰۰ هیات علمی در بسیج اساتید

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها