پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
آسیب بیمه گران در اثر اشکالات قانونی بیمه اجباری شخص ثالث - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

آسیب بیمه گران در اثر اشکالات قانونی بیمه اجباری شخص ثالث

به گزارش جامعه نیوز:

 آسیب بیمه گران در اثر اشکالات قانونی بیمه اجباری شخص ثالث

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا احمدی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۷ مهر) مجلس شورای اسلامی در موافقت با کلیات لایحه اصلاح ماده ۸ قانون بیمه اجباری خسارت وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه اظهار داشت: بیمه گر با پرداخت حق بیمه به دنبال ایجاد خاطر آسوده برای خود و خانواده اش است و پس از پرداخت حق بیمه، نگرانی‌های ناشی از حوادث وسایل نقلیه برای وی کاهش می‌یابد. 

وی افزود: اشکالاتی در قانون بیمه اجباری خسارت وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه وجود دارد که آسیب هایی را برای بیمه گران ایجاد کرده است.

نماینده مردم رشت در مجلس تصریح کرد: به تناسب خسارتی که وسیله نقلیه بیمه گر می‌بیند، بیمه گذار باید حق بیمه وی را به صورت کامل پرداخت کند.

احمدی گفت: متاسفانه در زندان‌ها افراد بسیاری به دلیل نداشتن بیمه شخص ثالث یا خلأهایی که در این قانون وجود دارد، زندانی هستند و ما باید در راستای فرهنگ سازی، اقدامی انجام دهیم تا قبل از بروز حادثه، آسیب ها کاهش یابد.

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  نیکزاد:شاهد مدیریت مقتدرانه وزارت صمت در حوزه فولاد نیستیم