پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

آزادی ۵ زندانی با کمک حقوقدانان بسیجی کرمانشاه/ ۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد

به گزارش جامعه نیوز:

 آزادی ۵ زندانی با کمک حقوقدانان بسیجی کرمانشاه/ ۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، به مناسبت ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در ماه مبارک رمضان رزمایش کمک مؤمنانه به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه برگزار شد.

رسول بهرامی پور، مدیر سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه در حاشیه این رزمایش در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: به نیابت از شهید شاخص کشوری سازمان بسیج حقوقدانان قاضی و حقوق‌دان بسیجی شهید سلیم قنبری امروز تعداد ۲۰۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توسط حقوقدانان بسیجی استان کرمانشاه توزیع خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به ادامه نهضت آزادی‌سازی زندانیان، گفت: در این روز مبارک به لطف الهی و به نیابت از پنج شهید حقوقدان استان کرمانشاه تعداد پنج نفر از زندانیان دارای محکومیت‌های مالی با همکاری اداره کل زندان‌های استان آزاد و به آغوش گرم خانواده بر می‌گردند و تعدادی از این بسته‌های معیشتی به خانواده زندانیان اختصاص می‌یابد.

بهرامی‌پور تصریح کرد: خدمات مؤمنانه سازمان بسیج حقوقدانان در عرصه‌های تخصصی از قبیل خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، کارشناس رسمی دادگستری، ثبت اسناد رسمی، ثبت ازدواج و سایر معاضدت‌های حقوقی و قضایی به صورت رایگان برای خدمت‌رسانی به افراد نیازمند و گره‌گشایی از مشکلات حقوقی و قضایی مردم عزیزمان استمرار خواهد داشت.

وی در پایان با اظهار امیدواری، گفت: بعد از محو ویروس منحوس کرونا، دفاتر مشاوره حقوقی و قضایی رایگان با حضور حقوقدانان بسیجی در تعامل و همکاری با سازمان فرهنگی شهرداری در فرهنگ سراهای شهر کرمانشاه دایر می‌‌شود.

این خبر را هم ببینید:  پویش مهرواره همدلی در ۲۰ منطقه قم اجرا می شود/ برگزاری مراسم های شب قدر در فضای آزاد

گفتنی است، سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه در سال ۱۳۹۹ بیش از ۴ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع کرده و تعداد ۳۵۰ نفر زندانی را آزاد و خدمات حقوقی و قضایی بسیاری به صورت رایگان به افراد نیازمند ارائه کرده است.

انتهای پیام/پ


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *