رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  آزادی ۴۱۷ نفر از زندانیان جرائم مالی غیرعمد از زندان‌های استان اردبیل به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ناصر عتباتی ظهر امروز در بیستمین جشن گلریزان ماه مبارک رمضان نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل که در دادگستری کل استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: در سال گذشته با کمک خیرین، دستگاه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آزادی ۴۱۷ نفر از زندانیان جرائم مالی غیرعمد از زندان‌های استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ناصر عتباتی ظهر امروز در بیستمین جشن گلریزان ماه مبارک رمضان نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل که در دادگستری کل استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: در سال گذشته با کمک خیرین، دستگاه قضایی، تسهیلات بانکی و گذشت شکات، ۴۱۷ نفر از محکومان مالی از زندان‌های استان آزاد شدند و این مراسم با هدف آزادسازی زندانیان دارای محکومیت‌های غیرعمد و مالی، همزمان با ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) برگزار می‌شود.

وی افزود: عرصه فعالیت ستاد دیه استان عرصه بسیار ارزشمندی است که مخاطبان آن ها کسانی هستند که به لحاظ شرایط اقتصادی و بر اساس اتفاق و حادثه، گرفتار زندان شده و در حقیقت این افراد مرتکب جرم نشده‌اند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: متاسفانه این افراد و خانواده‌های آنان در معرض بسیاری از آسیب‌ها و تهدیدهای اجتماعی قرار می‌گیرند که تبعات و آثار سوء فراوانی بر زندگی این افراد می‌گذارد.

14000208000620 Test NewPhotoFree - آزادی ۴۱۷ نفر از زندانیان جرائم مالی غیرعمد از زندان‌های استان اردبیل

عتباتی با اعلام اینکه کمک‌های اهدایی به ستاد دیه استان با حساسیت و دقت بسیار بالا و پس از بررسی‌های دقیق کارشناسی شده در مسیر آزادسازی زندانیان نیازمند هزینه می‌گردد، تشریح کرد: در سال ۱۳۹۹ بیش از ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از سوی خیرین استان به ستاد دیه استان کمک‌ نقدی شده است.

رئیس هیات امنای نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل همچنین با قدردانی از اقدامات و عملکرد رسانه‌های جمعی به‌ویژه صداوسیمای مرکز استان در تبیین، تبلیغ و ترویج فرهنگ کمک به همنوع و کمک به زندانیان گفت: هم اکنون تعداد زیادی از محکومان مالی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان چشم انتطار یاری خیرین و مسؤولان هستند.

این خبر را هم ببینید:  رکورد جالب توجه ستاره NBA+فیلم

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در پایان این مراسم به لحاظ رعایت الزامات محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا از تعدادی از خیرین به صورت نمادین قدردانی شده و تعدادی از زندانیان نیز آزاد شدند.

انتهای پیام/۳۴۶۳/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها