رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 97 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  آزادی ۱۲ زندانی به همت انبارداران ری سید محسن کشاورزی رئیس اتحادیه انبارداران شهرستان ری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرری با اشاره به آزادی زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ری اظهار کرد: در طرح کرامت امام حسن مجتبی(ع) ۱۲ زندانی که محل سکونت آن‌ها در محدوده […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آزادی ۱۲ زندانی به همت انبارداران ری

سید محسن کشاورزی رئیس اتحادیه انبارداران شهرستان ری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرری با اشاره به آزادی زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ری اظهار کرد: در طرح کرامت امام حسن مجتبی(ع) ۱۲ زندانی که محل سکونت آن‌ها در محدوده شهرستان ری است به همت اعضای اتحادیه انبارداران پس از پرداخت مبالغ دیه آزاد شدند که ۴ نفر خانم و ۸ آقا هستند.

وی گفت: در سال‌های گذشته مبالغ کمک برای آزادی زندانیان در مراسم گلریزان جمع آوری می‌شد اما امسال به واسطه شیوع بیماری کرونا و ممنوعیت تجمعات خیران از طریق فضای مجازی پای کار آمدند و مبالغ آزادی زندانیان جمع‌آوری شد.

نائب رئیس اتاق اصناف شهرستان ری ادامه داد: امسال برای هفتمین سال متوالی حمایت از زندانیان و خانواده آن‌ها به طور ماهیانه همچنین در اعیاد و مراسمات خاص انجام می‌شود.

کشاورزی با بیان اینکه در ماه مبارک امسال و با همکاری اعضای اتحادیه انبارداران تاکنون بیش از ۱ میلیارد و ۶۴۸ میلیون ریال کمک نقدی برای آزادی زندانیان جمع آوری شده است، یادآور شد: میزان کمک‌های مردمی در زمینه تهیه مایحتاج نیازمندان و آزادی زندانیان نسبت به مدت مشابه سال گذشته به واسطه آسیب‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا برای حمایت از قشر ضعیف جامعه افزایش ۲۰ درصدی داشته است.

وی در ادامه تأکید کرد: ابتدای سال ۳ نفر از زندانیان به همت اتحادیه انبارداران آزاد شدند و ۱۱۰۰ بسته کمک معیشتی نیز تهیه و در میان نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/۶۷۰۶۲/م/س

این خبر را هم ببینید:  کارگران بازوان توانمند حوزه تولید و خود کفایی هستند


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها