رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  آخرین آمار کرونا در قزوین/۱۰ فوتی و ۴۶۴ بیمار جدید کرونایی به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۶۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۱۴۰ نفر نیز در این مدت، بستری […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آخرین آمار کرونا در قزوین/۱۰ فوتی و ۴۶۴ بیمار جدید کرونایی

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۶۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۱۴۰ نفر نیز در این مدت، بستری شدند.

با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۶۲۹ نفر رسید، ۱۰۴ نفر از بیماران نیز در این مدت از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال و متصل به دستگاه‌های کمک تنفسی ۴۷ نفر بوده است و ۱۰ نفر از هم استانی‌ها نیز با علائم قطعی کرونا جان خود را از دست دادند.

گفتنی است با اضافه شدن، فوتی‌های جدید، تعداد کل فوتی‌های استان قزوین از ابتدای شیوع کرونا به هزار و ۵۶۴  نفر رسید و تعداد کل بستری‌ها نیز در این مدت ۲۲ هزار و ۴۹۸ نفر بوده است.

 

14000209000717 Test NewPhotoFree - آخرین آمار کرونا در قزوین/۱۰ فوتی و ۴۶۴ بیمار جدید کرونایی

 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  دفاعیات AFC به دادگاه حکمیت ورزش رسید/فدراسیون فوتبال همچنان در انتظار دستور موقت توسط دادگاه CAS

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها