رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  آخرین آمار کرونا در اردبیل| بستری ۸۸ مبتلای جدید و بهبودی ۹۰ بیمار/ وضعیت قرمز در ۳ شهرستان به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، شهرام حبیب‌زاده پیش‌ازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی شبانه‌روز گذشته ۸۸ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند. وی افزود: از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 آخرین آمار کرونا در اردبیل| بستری ۸۸ مبتلای جدید و بهبودی ۹۰ بیمار/ وضعیت قرمز در ۳ شهرستان

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، شهرام حبیب‌زاده پیش‌ازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی شبانه‌روز گذشته ۸۸ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند.

وی افزود: از ۸۸ بیمار بستری‌شده جدید، ۶۲ نفر از اردبیل، ۱۳ نفر از پارس‌آباد، ۴ نفر از مشگین‌شهر، ۴ نفر از گرمی، یک نفر از کوثر و ۴ نفر از خلخال هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل ادامه داد: همچنین خوشبختانه ۹۰ بیمار مبتلا به کرونا نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان اردبیل مرخص شدند.

وضعیت قرمز در ۳ شهرستان

حبیب‌زاده بیان کرد: شمار کل بیماران بستری مبتلا به کرونا در استان اردبیل به ۵۵۳ نفر رسید که نسبت به دیروز کاهش ۱۳ موردی داشته و از این تعداد ۸۰ بیمار بدحال در بخش ICU تحت مراقبت ویژه قرار دارند.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون شهرستان‌های مشگین‌شهر، پارس‌آباد و خلخال در وضعیت قرمز (خیلی پرخطر)، شهرستان‌های اردبیل، گرمی و بیله‌سوار در وضعیت نارنجی (پرخطر) و شهرستان‌های نمین، اصلاندوز، کوثر، سرعین و نیر در وضعیت زرد (خطر متوسط) قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اظهار کرد: از عموم هم‌استانی‌ها درخواست می‌کنیم با توجه به افزایش روزافزون شمار مبتلایان و وجود ویروس کرونای انگلیسی در استان اردبیل، رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله فاصله اجتماعی و استفاده‌ از ماسک را تشدید کرده و در اولویت خود قرار دهند و از ساده‌انگاری کرونا خودداری کنند.

انتهای پیام/۳۴۶۳/


این خبر را هم ببینید:  اقتصاد ایران را از آچمزی خارج کنید/ وابستگی به مجوز اوفک یعنی اقتصاد ایران در گروگان است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها