پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
آتش سوزی سوله نگهداری ضایعات پلاستیکی - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

آتش سوزی سوله نگهداری ضایعات پلاستیکی

به گزارش جامعه نیوز:

 آتش سوزی سوله نگهداری ضایعات پلاستیکی

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، گفت: در ساعت ۷:۲۶ صبح امروز وقوع یک فقره آتش سوزی در جاده ورامین به سامانه آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود محل آتش سوزی واقع در جاده ورامین محله قلعه نو بود و بلافاصله ماموران آتش نشانی از دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد یک محوطه صنعتی ۱۲۰۰ متری که یک سوله ۴۰۰ متری در آن واقع شده بود طعمه حریق شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران تصریح کرد: این محوطه محل نگهداری ضایعات پلاستیکی و ذوب آن بود که به طور کامل شعله ور شده و دود غلیظی از آن ساطع شده بود.

وی ادامه داد: بلافاصله آتش نشانان کار مهار آتش و جلوگیری از سرایت آن به بخش های دیگر را آغاز کردند و خوشبختانه در ساعت ۱۰:۲۶ دقیقه آتش خاموش شد.

ملکی گفت: خوشبختانه در این حادثه هیچ کس مصدوم نشد اما حرارت و آتش باعث ورود خسارت به دستگاه ها و تجهیزات واحدهای صنفی مجاور شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  انجام 85 درصد اقدامات پیشگیرانه درباره مواد مخدر توسط سازمان‌های مردم‌نهاد