پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
آبادی کشورهای اروپایی با نابودی سرزمین‌های دیگر - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

آبادی کشورهای اروپایی با نابودی سرزمین‌های دیگر

به گزارش جامعه نیوز:

 آبادی کشورهای اروپایی با نابودی سرزمین‌های دیگر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن فاطمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرکرد گفت: کسانی که ماه رمضان را روزه می‌گیرند گناهان‌شان آمرزیده می‌شود و مانند نوزاد تازه متولد شده هستند.

امام جمعه موقت شهرکرد با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) افزود: هر کس در ماه مبارک رمضان روزها را روزه بدارد، قسمتی از شب را عبادت کند، شکم خود را از مال حرام حفظ کند، دامن خود را از حرام حفظ کند و زبانش را نگه دارد با خروج از ماه رمضان از گناهان خود نیز خارج می‌شود.

فاطمی خاطرنشان کرد: امروز زمان مناسبی برای شروع دوباره انسان است تا کارنامه جدیدی برای خودش افتتاح کند ماه رمضان ثابت می‌کند انسانی که توانسته یک ماه ریاضت بکشد می‌تواند استقامت کند و در طول زندگی تقوا پیشه کند و به سوی پرهیزگاری گام بردارد.

وی با اشاره به اینکه راهکارهایی دیگر نیز برای بخشش گناهان وجود دارد، ادامه‌ داد: حج بیت الله الحرام، توبه انسان کافر و مسلمان شدن وی، بازگشت فردی از نماز جمعه که با خلوص نیت و نه از روی تظاهر در نماز جمعه شرکت کرده است و زیارت قبر امام حسین(ع) می‌توانند باعث بخشش تمام گناهان انسان شوند.

فاطمی یادآور شد: مردم در این بین به حق‌الناس توجه داشته باشند چرا که حق‌الناس مانع از بخشایش گناهان می‌شود.

امام جمعه موقت شهرکرد بیان‌کرد: اروپا در ابتدا یکی از قبایل وحشی بود و باعث از بین رفتن تمدن روم باستان شد و از ۲۰۰ سال بعد از هجرت، اولین حکومت خود را تشکیل داد درست در زمانی که تمدن‌های بسیار بیشتر و با قدمت زیادتری در جهان وجود داشت.

این خبر را هم ببینید:  ثبت ملی شاهوار؛ مطالبه بنیادی مردم شاهرود

فاطمی خاطرنشان کرد: اروپا با استثمار کشورها و سرزمین‌های دیگر باعث انقلاب صنعتی در اروپا شد و جهش بزرگی در سرزمین خود ایجاد کرد و با بهره‌کشی از سرزمین‌های اشغالی آن‌ها را نابود کرد و با ظلم و ستم و جنایت منافع ملت‌های ضعیف را از آن خود کرد‌.

وی با بیان اینکه برخی کشورها فکر می‌کنند بسیار پیشرفته‌اند، افزود: آمریکا جز منافع خودش و جز بهره بردن برای خودش چیزی نمی‌خواهد لذا ملت نباید فریب بخورد.

فاطمی در پایان گفت: ما سیاست‌های مقام معظم رهبری را تایید و پشتیبانی می‌کنیم و هر چه می‌گویند باید اجرا کنیم زیرا ایشان جز منافع ملت و عظمت و اقتدار ملت چیزی نمی‌خواهند و هر کس این سیاست‌ها را دنبال کرد پیش خدا و ملت سربلند است.

انتهای پیام/۶۸۰۳۵